reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 Plus ve Galaxy Note 10 Plus karşı karşıya [Video]

Samsung Galaxy S20 Ultra piyasadaki amiral gemisi akıllı telefonlarla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Kamera performansıyla dikkat çeken model, Galaxy Note 10 Plus ve Galaxy S20 Plus ile karşı karşıya geldi.

Max Tech isimli YouTube kanalı tarafından mercek altına alınan telefonlardan Ultra modelinde 108 megapiksel diğer iki telefonda ise 12 megapiksel kamera yer alıyor. 108 megapiksel kamera sayesinde Ultra modeli rakiplerinden daha detaylı fotoğraflar çekebiliyor. Paylaşılan videoda ise bu farkın çok olmadığı görülüyor. ilerleyen günlerde gelecek yazılım güncellemesiyle Ulra ve S20 Plus modelinin daha iyi kamera performansı sergilemesi bekleniyor. Karşılaştırma videosunda Note 10 Plus’ın gösterdiği performansın etkileyici olduğunu söylemek mümkün. Düşük ışıkta yapılan çekimlerde ise Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S20 Plus, Note 10 Plus’tan daha aydınlık fotoğraflar çekiyor. Telefonları karşı karşıya getiren videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra nasıl bir kamera performansı sergiliyor?

100 kat dijital yakınlaştırma yeteneğine sahip olan Ultra modeli 10 kat hibrit optik yakınlaştırma da yapabiliyor. Yakın çekimlerden hoşlanan kullanıcılar için Ultra modeli çok iyi bir seçenek görünüyor. Ultra modeli yakınlaştırma yeteneğiyle birlikte saniyede 30 kare 8K video yeteneğiyle de dikkat çekiyor. 108 megapiksel F1.8 geniş açı + 48 megapiksel telefoto F3.6 periskop + 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + ToF telefonda yer alan kameralar arasında.

İlgili video