reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra iPhone 11 Pro Max
Samsung Galaxy S20 Ultra
Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max’in kameraları karşı karşıya [Video]

Samsung‘un duyurusunu gerçekleştirdiği Galaxy S20 Ultra ile iPhone 11 Pro Max karşı karşıya geldi. Her iki telefonda sahip olduğu kamera performanslarıyla dikkat çekiyor. Ultra modeli, 108 megapiksel ana kamerasıyla farkını ortaya koyuyor.

108 megapiksel ana kameraya 48 megapiksel telefoto ve 12 megapiksel ultra geniş açı kamera eşlik ediyor. Telefonda ToF kamera da bulunuyor. Ultra modeli, 10 kat optik yakınlaştırma ve 100 kat dijital yakınlaştırma yapabiliyor.  iPhone 11 Pro’nun kamera kurulumuna bakıldığında ise üçlü kamera sistemi karşımıza çıkıyor. Normal, ultra geniş açı ve telefoto olmak üzere üç arka kameraya sahip olan model, 12 megapiksel çözünürlüğe (tüm kameraları) destek veriyor.   Ultra modeli saniyede 30 kare 8K video kaydına destek verirken, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen yeni iPhone modeli, saniyede 60 kare 4K video kaydına imkan tanıyor. TechBuzz isimli YouTube kanalının paylaştığı videoya bakıldığında her iki telefonun da çok iyi performans sergilediği görülüyor. Haberin altındaki videodan telefonların kamera performanslarını izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max karşı karşıya

Ultra modeli, sahip olduğu 108 megapiksellik kamerayla detaylarda iyi performans sergilese de 11 Pro da güzel fotoğraflar üretiyor. Sizlerin her iki telefonla ilgili kamera yorumlarınızı bekliyoruz. Samsung Galaxy S20 ailesinin Türkiye fiyatlarına buraya, Galaxy Z Flip’in Türkiye fiyatına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu arada hatırlatmakta yarar var. Yeni Galaxy ailesinden Plus veya Ultra modelini satın alan kullanıcılara yeni tanıtılan 899 TL değerindeki Galaxy Buds+ kulaklık hediye edilecek.

İlgili video

Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max kamera karşılaştırması