reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi AirDots kablosuz kulaklık

Uygun fiyata Xiaomi kablosuz kulaklık arayanlara A101 kampanyası

A101, bu hafta kulaklık satın almayı düşünenleri mutlu edeceğe benziyor. A101, bu kez kablosuz kulaklık satın almayı düşünen kullanıcıları hedef alıyor. A101, Xiaomi Redmi Airdots  kulaklığı uygun fiyattan satışa sunuyor.

Piyasa fiyatı 199 TL olan kulaklık A101’de 139 TL‘den satışa sunulacak. 2 yıl garanti süresiyle gelen Xiaomi imzalı kulaklık, 25 Haziran tarihinden itibaren A101 mağazalarında olacak. iOS ve Android‘li cihazlarla uyunlu olan kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantısı sayesinde mobil cihazlarla kablosuz iletişim kuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4 saate varan müzik deneyimi vadeden kulaklıkta 7,2 mm hareketli bobin sürücüsü yer alıyor. DSP akıllı çevre gürültü azaltma özelliğine de destek veren Redmi Airdots, IPX4 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı dayanıklı. Yalnız altını çizmekte yarar var. Kulaklığın şarj kutusu su sıçramalarına karşı dayanıklı değil. Redmi Airdots Tws, microUSB bağlantısı üzerinden şarj edilebiliyor.

Xiaomi Redmi Airdots ses performansıyla dikkat çekiyor

Frekans tepki aralığı 20-20kHz olan kulaklık, iki kanallı bir kulaklık olarak göze çarpıyor. Şarj kutusunda 300 mAh, her bir kulaklık parçasında 40 mAhpili bünyesinde barındıran Redmi Airdots, maksimum 2 saatte şarj oluyor. 1,5 saatte şarj edilebilen kulaklığın şarj kutusu ise yaklaşık 2 saatte şarj edilebiliyor. A101’in önümüzdeki günlerde ne gibi kampanyalar sunacağını hep birlikte göreceğiz.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüzü yapısı MIUI 12