reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Earbuds S

Xiaomi Redmi Earbuds S satın almayı düşünenlere A101 kampanyası

A101 marketler zinciri sunduğu kampanyalara bir. yenisini daha ekliyor. Tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek kampanya neticesinde Xiaomi Redmi Earbuds S uygun fiyata satın alınabiliyor.

Piyasada 199 TL’ye satılan kablosuz kulaklık A101’e geliyor. 3 Eylül Perşembe günü mağazalarda satışa sunulacak kulaklığın fiyatı ise 139 TL olacak. Geçtiğimiz mayıs ayında duyurulan model uygun fiyata kablosuz kulaklık satın almayı düşünenlere göz kırpıyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanan Xiaomi Earbuds S gecikmeyi düşüren bir oyun modu da taşıyor. Oyun modu gecikmeyi 122 ms’ye düşürebiliyor. IPX4 sertifikası olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Pili tam şarj edildiğinde 12 saate varan pil ömrü sunan kulaklık, şarj haznesi dışındayken 4 saate varan bir müzik deneyimi vadediyor. Şarj kutusu ise 90 dakikadan yüzde 100 şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Earbuds S, iOS ve Android desteğini kullanıcılara sunuyor

Kulaklık telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. kaliteli bir telefon görüşmesi için kulaklıkta DSP adı verilen bir gürültü engelleme teknolojisi bulunuyor. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklık, sesli asistanlara da destek veriyor. Şu sıralar bir tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız A101’deki kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın