reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

Bütçe dostu Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 için indirim fırsatı

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklardan olan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 için indirim fırsatı var. 249 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kulaklık şu anda 180 TL‘ye satın alınabiliyor.

Uygun fiyata kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için kampanya dikkat çekici görünüyor.  Tek kulaklık ve çift kulaklık arasında sorunsuz bir geçiş yapabilen modelde ikinci kulaklık takıldığında stereo ses deneyimi elde edilebiliyor.

Mobil cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden iletişim kurabilen cihazda 7.2 mm’lik sürücüler bulunuyor. DSP akıllı çevre gürültü azaltma özelliğine de destek veren kulaklık 4,1 gram ağırlığı sayesinde konforlu bir müzik deneyimine imkan tanıyor.  Ufak, orta ve büyük olmak üzere üç farklı silikon uçu takılabilen Xiaomi Earbuds Basic 2’nin şarj kutusu 300 mAh, her bir kulaklıkta ise 43 mAh pil yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2’nin pil ömrü performansı nasıl?.

Pili tam şarj edildiğinde 4 saate varan kullanım imkanı sunan kulaklıkların şarj kutusu ekstradan 12 saate varan bir deneyim sağlıyor. Kulaklıkta müzikleri ve aramaları tek tuşla kontrol etmek mümkün. Kulaklığa iki kez basarak sesli asistan etkinleştirilebiliyor. Kullanıcılar istedikleri zaman navigasyona da hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Uygun fiyata tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için A101’in kampanyası ilgi çekeceğe benziyor
Xiaomi

İlginizi çekebilir

Edifier NeoBuds Pro dünyada bir ilke imza atıyor