reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Uygun fiyatlı Xiaomi kablosuz kulaklık A101’e geliyor

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, yeniden A101 mağazalarına satışa sunuluyor. 27 Mayıs Perşembe günü geçerli olacak kampanya kapsamında kulaklık 129 TL‘den piyasadaki yerini alacak.

Hem müzik tutkunları, hem de iş profesyonelleri akla getirilerek tasarlandığı aktarılan kulaklık, tek bir tam şarjla 5 saat kesintisiz kullanım sunuyor ve şarj özellikli taşıma kutusuyla batarya ömrünü 20 saate kadar çıkarabiliyor.

Earbuds Basic 2, tek kulak ve çift kulaklık arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabiliyor. İkinci kulaklık takıldığında stereo ses deneyimi elde edilebiliyor. Mobil cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden iletişim kurabilen cihazda 7.2 mm’lik sürücüler bulunuyor. DSP akıllı çevre gürültü azaltma özelliğine de destek veren kulaklık 4,1 gram ağırlığı sayesinde konforlu bir müzik deneyimine imkan tanıyor. Ufak, orta ve büyük olmak üzere üç farklı silikon uçu takılabilen Xiaomi Earbuds Basic 2’nin şarj kutusu 300 mAh, her bir kulaklıkta ise 43 mAh pil yer alıyor. . Kulaklıkta müzikleri ve aramaları tek tuşla kontrol etmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bütçeyi yormayan kablosuz kulaklık: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2.

Kulaklığa iki kez basarak sesli asistan etkinleştirilebiliyor. Kullanıcılar istedikleri zaman navigasyona da hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Şu sıralar uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlar Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 gönül rahatlığıyla satın alabilir.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın