reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S
Xiaomi Earbuds

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S Türkiye fiyatına yapılan yeni indirim

Amazon Prime‘ın sunduğu kampanyalar dikkatleri üstüne çekiyor. 13-14 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S modeli indirimle satışa sunuldu.

Piyasada yaklaşık 150 TL‘ye satılan kablosuz kulaklığın fiyatı 115 TL‘ye kadar düştü. 2 yıl garanti süresiyle gelen Xiaomi imzalı kulaklık, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Bluetooth 5.0 bağlantısı sayesinde mobil cihazlarla kablosuz iletişim kuran cihaz, ses gecikmesini etkili bir şekilde azaltan oyun modunu destekliyor. Oyun modu gecikmeyi 122 ms’ye düşürebiliyor. Bu sayede oyun deneyimi daha iyi sağlanıyor. IPX4 sertifikası olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına ve toza karşı da dayanıklı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S pil performansı nasıl?

Kurulum yapıldıktan sonra, kulaklıklar şarj kutusundan çıkarıldığında cihazlara otomatik olarak bağlanıyor. 12 saate varan pil ömrü performansı sunan kulaklıkta 43 mAh, şarj kutusunda ise 300 mAh pil kapasitesi bulunuyor. 1,5 saatte şarj edilebilen model 4 saat konuşma süresi ve 150 saat bekleme süresi vadediyor. Kulaklık telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. kaliteli bir telefon görüşmesi için kulaklıkta DSP adı verilen bir gürültü engelleme teknolojisi bulunuyor. Uygun fiyata kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için kampanya dikkat çekici görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Razer imzalı ilk oyuncu koltuğu karşınızda