reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

Bütçe dostu Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2’nin fiyatı düştü

Xiaomi’nin uygun fiyatıyla dikkat çeken kablosuz kulaklığı için bir indirim fırsatı var. Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 olarak adlandırılan kulaklığın fiyatı 270 TL‘ye geriledi.

Kulaklığın daha önceki fiyatı ise 419 TL idi. Kulaklığın fiyatına bakıldığında günümüz şartlarında gayet uygun olduğunu belirtebiliriz.

Bluetooth 5.0 teknolojisine destek veren kulaklık bu sayede mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. Şarj kutusu açıldığında kulaklık hızlı bir şekilde mobil cihazlara bağlanabiliyor. Hızlı bağlantı için Xiaomi’nin belirli akıllı telefonlarının kullanılması gerekiyor.

Kulaklıkta 14,2 mm’lik sürücüler kullanılıyor. DSP akıllı çevre gürültü azaltma özelliğine de sahip olan kulaklık 4,1 gram ağırlığı sayesinde konforlu bir müzik deneyimine imkan tanıyor. Ufak, orta ve büyük olmak üzere üç farklı silikon uçu takılabilen Xiaomi Earbuds Basic 2’nin şarj kutusu 300 mAh, her bir kulaklıkta ise 43 mAh pil yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 uzun pil ömrü arayanlara hitap ediyor

Pili tam şarj edildiğinde 5 saate varan kullanım imkanı sunan kulaklıkların şarj kutusu ekstradan 20 saate varan bir deneyim sağlıyor. Kulaklıkta müzikleri ve aramaları tek tuşla kontrol etmek mümkün. Kulaklığa iki kez basarak sesli asistan etkinleştirilebiliyor. Kullanıcılar istedikleri zaman navigasyona da hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

xiaomi

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle