reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Uygun fiyatıyla dikkat çeken tamamen kablosuz kulaklık: Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Xiaomi tamamen kablosuz kulaklığı Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic modelini tanıttı. Mi Band 5 ile birlikte tanıtılan model Mi True Wireless Earphones 2’nin kırpılmış bir versiyonu olarak göze çarpıyor.

Tasarımıyla AirPods’u andıran kablosuz kulaklık  şarj kutusuyla birlikte toplamda 20 saate varan pil ömrü vadediyor.  Tam dolu pille 5 saate varan kullanım imkanı sunan Mi True Wireless Earphones 2 Basic, USB-C bağlantısı üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklıkta kulak algılama özelliği de bulunuyor. Mi True Wireless Earphones 2 Basic kulağa yerleştirildiğinde müzik  otomatik çalıyor, kulaktan çıkarıldığında ise otomatik olarak müzik duruyor.  Tek kulak moduna da destek veren Xiaomi imzalı yeni kulaklık bu sayede kullanıcıların tek kulaklık kullanmasına da imkan tanıyor.  Hızlı eşleştirme özelliği de bulunan Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic’in en dikkat çeken tarafı uygun fiyatı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic fiyatı ne kadar?

Tamamen kablosuz kulaklıkların yurt dışındaki satış fiyatları 100-200 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Xiaomi imzalı kablosuz kulaklıkların Avrupa’daki satış fiyatı ise yalnızca 40 euro. Kulaklıkları ön siparişle satın alan kullanıcılar 30 euro ödeyerek  kulaklıklara sahip olacak. Kulaklıkların Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli