reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

ANC’ye sahip Xiaomi kablosuz kulaklık geliyor; işte bilinenler

Xiaomi ürün gamında birçok yeni kablosuz kulaklık modeli yer alıyor. İşte bu kulaklıkların hiçbirinde olmayan bir özellik yakında geliyor gibi görünüyor.

Xiaomi’nin “son dönemde” satışa çıkan kablosuz kulaklık modelleri dediğimiz gibi ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip değil. Bu durum normal karşılanıyor çünkü firmanın modelleri çok uygun fiyata satılıyor. Ancak yine de kullanıcılar ANC özelliği istiyor ve bu da yakında çıkacak “Xiaomi Mi Active Noise Cancelling Wireless Earphones” modeliyle değişecek gibi görünüyor. Çünkü resmi kayıtlara göre bu modelde ANC yer alıyor ve bu da son dönem özelinde firma için bir ilke imza atıyor. ANC teknolojisi biliyorsunuz karşıt sesler kullanarak dış gürültüyü ciddi anlamda azaltabiliyor. Şarj ömrüne olumsuz etkisine rağmen bu özellik açıkken müzik dinlemek daha keyifli oluyor. Xiaomi’nin ANC’li bir kablosuz kulaklık için pazarda konulan en düşük fiyatlardan birisini karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Bu Bluetooth 5.0 temelli IPX4 sertifikasına sahip Mi Active Noise Cancelling Wireless Earphones modelinin çok yakında duyurulması bekleniyor. Hatta tanıtımın merakla beklenen amiral gemisi Mi 10 Pro Plus yanında yapılabileceği düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kablosuz kulaklık karşımıza çıkmıştı

Mi True Wireless Earphones 2 Basic kablosuz kulaklık, firmanın açıklamasına göre 249 TL fiyatla Türkiye’de de satışa çıkıyor. Hem müzik düşkünleri, hem de iş profesyonelleri akla getirilerek tasarlandığı aktarılan kulaklık, tek bir tam şarjla 5 saat kesintisiz kullanım sunuyor ve aktarıldığı kadarıyla şarj özellikli taşıma kutusuyla batarya ömrünü 20 saate kadar çıkarabiliyor. Çift mikrofon ile ortam gürültüsünü engelleyerek telefon görüşmelerindeki ses kalitesini artıran ürün, otomatik olarak kulak içi algılama özelliğine de sahip. Yani kulaklık kulağınızdan çıkardığınız zaman izlediğiniz / dinlediğiniz içeriği otomatik olarak durdurabiliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli