reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro

Xiaomi, gelişmiş yeni kablosuz kulaklık modelini tanıttı

Xiaomi imzalı yeni kablosuz kulaklık modeli geldi. True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro tanıtıldı. İşte tüm detaylar;

Xiaomi CIVI ve Watch Color 2 akıllı saat sonrasında beklenen modellerden True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro kablosuz kulaklık da karşımızda.

İsmi gerçekten çok aşırı uzun olan kablosuz kulaklık, koyu yeşil, siyah ve beyaz renklerden geliyor. Kulak içi formunu benimseyen ürün, IP55 sertifikası ile hafif sudan etkilenmiyor.

Genel olarak standart ancak şık görünen ürün, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğini taşıyor ve burada 40dB kadar gürültü engelleme yapılabildiği açıklanıyor. Kulaklıktaki ANC dinamik olarak çalışıyor. Yani özellik, ortam gürültüsüne göre engelleme seviyesini otomatik olarak değiştirebiliyor

Bağlantı için Bluetooth 5.0 kullanan kablosuz kulaklık, LHDC 4.0 desteğiyle yüksek kaliteli kablosuz müzik aktarımı sunuyor. Modelde aynı zamanda 360 derece ses getiren bir özellik de yer alıyor.

Bu özellik yerleşik jiroskop ile ivmeölçeri kullanarak kafa hareketlerini algılıyor ve sesi 360 derece yayarak etkileyici bir deneyim getiriyor. Tek başına 6 saatlik pil ömrü olan kulaklık, kablosuz şarj destekli hazne ile beraber 27 saatlik bir kullanım sağlıyor.

Xiaomi kablosuz kulaklık

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro kablosuz kulaklık Türkiye ihtimali olan ürünlerden

Modelin Çin merkezli olarak açıklanan ilk fiyatı ise 108 dolar seviyesinde yer alıyor. Kulaklığın dediğimiz gibi Türkiye ihtimali var ancak bu konuda henüz bir resmi açıklama gelmiş değil.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit