reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro

İlk detaylarıyla Xiaomi imzalı yeni bir kablosuz kulaklık duyuruldu

Xiaomi imzalı yeni bir kablosuz kulaklık modeli daha geliyor. Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro için ilk duyuru yapıldı.

Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro gibi şimdiye kadar gördüğümüz en uzun ürün isimlerinden birisine sahip olan model, açıklandığı kadarıyla 27 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılıyor.

Bu tarihte Çin’de bir etkinlik düzenleyecek firma, etkinlik öncesi yeni modeli yukarıdaki görsel ile karşımıza çıkardı. Şimdilik sadece koyu mavi renkte gösterilen kulaklık, kulak içi formunu benimsiyor ve tanıdık bir tasarıma sahip.

Genel olarak şık görünen ürün ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğiyle geliyor ve burada 40dB kadar gürültü engelleme yapılabildiği açıklanıyor. Bağlantı için Bluetooth 5.0 kullanan ve SBC ile AAC kodek destekleri olan ürün, IPX4 sertifikası da taşıyor.

Yüksek bir pil ömrü ve Qi kablosuz şarj desteği de getirdiği söylenen True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro için henüz fiyat belli değil. Ancak rakamın 150 dolar civarında olması oldukça olası.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın bundan önce Xiaomi Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık modeli dikkat çekmişti

Çünkü model yapılan güncelleme ile dünyanın “Qualcomm Snapdragon Sound” destekli ilk kablosuz kulaklığı unvanını üzerine almıştı. Qualcomm Snapdragon Sound, temel olarak ses odaklı bir platform / sertifika ve gelecek ürünlerin üzerinde logo olarak da yer alacak önemli bir adım.

Qualcomm, Snapdragon Sound’un kendi geliştirdiği ses çözümlerini uyum içinde bir araya getireceğini aktarıyor. Firma Sound platformu ile kablosuz tarafta kablolu kalitesinde ses hedefliyor ve burada kablosuz kulaklık yanında diğer cihazlara da odaklanıyor.

Snapdragon Sound’un tam desteğine sahip ürünlerin yüksek çözünürlüklü ses, ultra düşük gecikme süresi, gelişmiş sesli arama, hızlı kurulum ile eşleştirme ve daha iyi pil ömrünü garanti edeceği belirtiliyor.

Burada Intel’in EVO’sunu akıllara getiren Snapdragon Sound, aktarıldığı kadarıyla 24-bit 96 kHz’e kadar HiFi müzik keyfi getiriyor. Bu bağlamda Mi FlipBuds Pro modeli de 96 kHz’e kadar HiFi müzik sunabiliyor. Model ayrıca 32 kHz seviyesine kadar ultra net telefon görüşmesi vadediyor.

Bunlara ek olarak Mi FlipBuds Pro artık sadece 89 ms gecikme ile görev yapıyor. Bu sayede kulaklık artık mobil oyuncular için daha da iyi bir seçenek oluyor. Qualcomm Snapdragon Sound altyapısında ANC performansı da iyileştiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit