reklamı kapat

POPÜLER

Wallpaper Engine

Hareketli duvar kağıdı odaklı Wallpaper Engine Android’e de geliyor

Windows / PC tarafında popüler duvar kağıdı yazılımlarından Wallpaper Engine, söylendiği kadarıyla Android için de geliyor.

Özellikle dinamik / hareketli / animasyonlu duvar kağıdı sevenlerin öne çıkan tercihlerinden olan 15 TL’lik Wallpaper Engine, yukarıda da dediğimiz gibi ekim ya da kasım ayında Android için de yayımlanacak.

Aktarıldığı kadarıyla ana uygulamayı satın alanlar için Android uygulaması ücretsiz olacak. Çünkü Android uygulaması temel olarak ana uygulamanın bir parçası olacak. Ana uygulamada hazırlanan hareketli duvar kağıtları, WiFi üzerinden telefonlara aktarılacak.

Android telefon yanında Android tabletlere de destek verecek uygulama, kişilerin hareketli duvar kağıtlarını en kolay şekilde mobile entegre etmesi bazı araçlara da sahip olacak. Burada özel format seçenekleri de sunulacak.

Android tarafında yerleşik olarak hareketli duvar kağıdı desteği bulunuyor ancak çok daha fazlası ve spesifik özelleştirmeler ile WE daha iyi bir seçenek olacak bilgisi veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wallpaper Engine Android tarafında da popüler olacaktır

Firmanın Steam üzerindeki kendisini tanıttığı açıklama ise tam olarak şöyle:

“Wallpaper Engine, Windows masaüstünüzde canlı duvar kağıtları kullanmanıza olanak tanır. 3D ve 2D animasyonlar, web siteleri, videolar ve hatta bazı uygulamalar dahil pek çok animasyonlu duvar kağıdı çeşitleri desteklenmektedir. Mevcut bir duvar kağıdı seçin veya özel bir duvar kağıdı oluşturup Steam Atölyesinde paylaşın!”

“Wallpaper Engine, mümkün olduğunca az sistem kaynağı kullanarak eğlence deneyimi sunmayı amaçlar. Başka bir uygulama kullanırken veya tam ekran (kenarlıksız pencere modu dahil) bir oyun oynarken ya da çalışırken sizi bölmemesi için duvar kağıdını otomatik olarak duraklatmayı veya tamamen durdurmayı seçebilirsiniz. “

İlginizi Çekebilir

Uçan otomobil geleceğini şimdiden gözler önüne seren model