reklamı kapat

POPÜLER

iPhone XS duvar kağıtları

iPhone XS gelmeden alternatif duvar kağıtları geldi [İndir]

Ağustos sonunda sızan altın renkli iPhone XS modelinden esinlenen duvar kağıtları, NASA’nın Jüpiter görsellerini cebinize getiriyor.

Geçtiğimiz hafta iPhone XS olarak adlandırılması beklenen modelin görsellerinin sızmasıyla beraber yeni iPhone modeli de açığa çıkmış oldu. Yeni modelde dikkat çeken detaylardan biri ise cihazın duvar kağıdıydı. Bildiğiniz gibi iPhone modellerinin duvar kağıtları farklı cihazlara da ilham kaynağı olduğu gibi, kullanıcılar tarafından da genellikle hayli beğeniliyor. Grafik tasarımcı AR7 ise, yeni model gelmeden bu duvar kağıdının benzerlerini kullanıcılarla paylaştı. Tüm iPhone modelleriyle uyumlu olduğu belirtilen duvar kağıtları NASA’nın Jüpiter görselleri kullanılarak tasarlanmış.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm iPhone modelleri ile uyumlu

Her ne kadar sızan görseldekiyle birebir olmasa da bu duvar kağıtları, NASA’nın arşivindeki gerçek Jüpiter fotoğrafları kullanılarak tasarlanmış durumda. iPhone XS modeli çıkmadan o “atmosferi” yaşamak isteyen kullanıcılar için öne çıkan duvar kağıtları her ne kadar iPhone modelleri için optimize edilmiş olsa da diğer cihazlarda da kullanılabilir elbette. AR7’nin Twitter üzerinden paylaştığı duyuruda 3 farklı arka plan görseli yer alıyor. Drive üzerinden indirmeye sunulan bu görsellerin iPhone X versiyonlarının ayrıca yüklendiğinin altını çizelim. iPhone X kullanıcılarının cihazın ismi belirtilen duvar kağıdını indirmesi gerekiyor. Buradan hazırlanan duvar kağıtlarına ulaşabilirsiniz.