reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 duvar kağıdı
Samsung Galaxy S10 duvar kağıdı

Samsung Galaxy S10 ailesine özel yeni duvar kağıtları [Dene]

27 Mayıs 2019

Samsung Galaxy S10 ailesi için yepyeni duvar kağıtlarını ortaya çıkardı. Infinity-O tasarımından beslenen tasarımlar herkese hitap ediyor.

Galaxy S10 ailesiyle beraber Infinity-O tasarımına geçiş yapan Samsung, ön kameraları panel üzerine yerleştirerek çerçevesiz ekran deneyimini iyileştirmişti. Cihazlar satışa sunulduktan kısa bir süre sonra ise telefonlar için yaratıcı duvar kağıtlarını internette görmeye başlamıştık. Galaxy S10 ailesinde yer alan kamera boşluklarına denk geçecek şekilde tasarlanan bu duvar kağıtları, kameraları gizlemeyi mümkün kılıyor ve kullanıcılara tamamen çerçevesiz ekran deneyimi hissi yaşatıyordu. Bu tasarımlardan sonra Samsung’dan da bazı hamleler geldi. Firma yayınladığı son resmi açıklamada Disney ile iş birliğine gittiğini açıkladı. Beraberinde de yeni duvar kağıtlarını müjdeledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 duvar kağıdı

Samsung Galaxy S10 ailesine özel duvar kağıtları

Hazırlanan yeni temalar arasında The Incredibles, Frozen, Zootopia gibi yapımlar bulunuyor. Söz konusu duvar kağıtlarının S10 ve S10e modelleri için özelleştirildiğini belirtelim. Disney duvar kağıtlarının S10+ modeli için indirilmeye sunulmadığı resmi açıklamada yer alıyor. Bunun sebebi ise S10+’ta çift ön kamera yer alması. Böyle olunca tasarımda ne yazık ki büyük bir değişime ihtiyaç duyuluyor.

Samsung’un temaları ise genellikle ücretsiz değil. 14 gün ücretsiz kullanılan temaları satın almamanız durumunda cihaz orijinal temasına geri dönüyor. Ancak firma Disney iş birliğindeki duvar kağıtlarının ücretsiz bir şekilde satışa sunulduğunu da müjdeledi. Söz konusu duvar kağıtlarını cihazınızdaki Galaxy Store üzerinden hemen indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Samsung’dan Mona Lisa’yı konuşturan yapay zeka