reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy_S10
Galaxy_S10
Donald_Trump
Galaxy S10
Galaxy S10

Samsung Galaxy S10’daki delikli ekrana özel birbirinden ilginç duvar kağıtları

Samsung, Galaxy S10 ailesinde Infinity O adı verilen yeni bir ekran teknolojisini tercih etti. Samsung’un tercih ettiği bu ekran teknolojisi sayesinde ön kameralar telefonun sağ üst kısmındaki ekrana entegre edildi.

Ekran çentiği yerine kullanılan delikli tasarım çoğu kullanıcı tarafından beğeniyle karşılansa da bazı kullanıcılar bu tasarımdan memnun kalmadı. Bu durumun farklında olan geliştiriciler telefonun ekranını eğlenceli hale getiren duvar kağıtları paylaşmaya başladı. Paylaşılan birbirinden farklı duvar kağıtları Samsung Galaxy S10 ailesini ilginç bir görünüme kavuşturuyor. Donald Trump’tan Wall-E’ye Michael Jordan’dan R2D2’ye kadar çarpıcı görünüm sunan duvar kağıtları Galaxy S10 kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Galaxy S10 fark yaratan ekranıyla dikkat çekiyor

Galaxy S10 serisi cihazlar, Samsung’un bugüne kadarki en üstün özellikli ekranı olan, dünyanın ilk Dinamik AMOLED ekranına sahip. İlk HDR10+ sertifikalı akıllı telefon olan Galaxy S10 serisi cihazların ekranı parlak bir dijital içerik sunuyor ve dinamik ton haritalaması sayesinde geniş bir renk yelpazesiyle, gerçek görüntüyü pırıl pırıl yansıtan fotoğraflar çekmeyi mümkün kılıyor. Galaxy S10’un Dinamik AMOLED ekranı da renklerde canlılığı derecelendiren VDE sertifikasına ve yüksek konstrast oranına sahip.Bu kontrast oranı ile siyahlar daha koyu siyah ve beyazlar daha canlı beyaz olarak sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10’un Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Cihazların tavsiye edilen perakende satış fiyatları Galaxy S10 için 6,599 TL, Galaxy S10+ için 7,499 TL ve Galaxy S10e için 5,499 TL.

İlgili Video

Samsung Galaxy S10’un tanıtım videosu