reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones finalinde beklenen mücadelenin sinyalleri

Game of Thrones final sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken uzun zamandır beklenen mücadelelerden birinin yaşanacağına dair sinyaller dikkatlerden kaçmıyor.

Uzun zamandır çok konuşulan bu mücadele Cleganebowl ismiyle anılıyor. İsminden tahmin edebileceğiniz üzere Clegane kardeşlerin mücadele etme ihtimaline odaklanıyor. The Hound ismiyle bilinen Sandor Clegane ve The Mountain olarak anılan Gregor Clegane karşı karşıya gelse, mücadeleyi kimin kazanacağı merak ediliyor. Clegane kardeşler Westeros’un en korkutucu isimleri olarak biliniyor. Fakat ikilinin çok beklenen mücadelesinin asıl nedeni kardeşler arasındaki düşmanlık. İkilinin çocukluklarına kadar dayanan bir anlaşmazlık içinde olduğu, birbirlerinden nefret ettikleri ve düşman taraflarda yer aldıklarını da unutmamak gerekiyor.

Entertainment Weekly‘nin birkaç gün önce paylaştığı Game of Thrones fotoğrafları final sezonunda Cleganebowl mücadelesinin yaşanacağı şeklinde yorumlandı. Entertainment Weekly dergisi için hazırlanan özel kapaklarda The Hound ve The Mountain birlikte görülüyor. İkilinin ellerindeki kılıçlarla mücadeleye hazır görünmesi Cleganebowl yaklaşıyor dedirtti. Bunun nasıl mümkün olacağını henüz bilmiyoruz. Fakat bu mücadelenin galibini öğrenmek isteyen binlerce Game of Thrones hayranı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon fragmanı