reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones 8. sezon

Game of Thrones cephesinden korkutan açıklama: “Herkes teker teker ölüme yenik düşecek”

Sevilen karakterleri hiç beklemediğimiz anlarda öldürmesiyle meşhur olan Game of Thrones bu alışkanlıktan final sezonunda da vazgeçmeyecek gibi görünüyor. HBO adına konuşan Francesca Orsi izleyicilere “beklenmedik gelişmelere hazır olun!” uyarısında bulundu.

Televizyonun en çok konuşulan dizilerinden biri olan Game of Thrones çok yakında son bulacak. 2019‘da ekrana gelmesini beklediğimiz final sezonu altı bölümden oluşacak ve uzun zamandır merak ettiğimiz pek çok soruya yanıt verecek. Bitmeyecek gibi hissettiren bekleyiş devam ederken Game of Thrones cephesinden enteresan açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak INTV konferansına katılan Francesca Orsi heyecanımızı körükleyecek sözler sarf etti.

“Dizi ekibinden hiç kimse senaryoları önden okuma fırsatına sahip değildi. Çekim sırası gelen bölümlerin senaryoları sırayla iletildi. Ardından karakterler teker teker ölüme yenik düştü.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıklamanın özellikle son cümlesi fazlasıyla dikkat çekiyor. Karakterlerin birer birer ölüme yenik düşmesi final sezonunda kan gövdeyi götürecekmiş gibi bir izlenim yaratıyor. Ak gezenlerin Duvar’ı aşıp Westeros‘a girmesinin ardından bu hepimizin beklediği bir gelişmeydi. Ancak neredeyse tüm karakterlere veda edeceğimizi de düşünmüyorduk. Bu açıklama sandığımızdan çok daha fazla ölüme şahit olacağız gibi hissetmemize neden oluyor.

Game of Thrones 7. sezon fragmanı