reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon için heyecanlandıran dergi kapağı

Game of Thrones 8. sezon bölümleri için geri sayım devam ederken kahramanlarımız Empire Dergisi’nin kapağına taşındı. Bu kapakta Gece Kralı’nın yer alması büyük heyecan uyandırıyor.

Game of Thrones 8. sezon gizemi

Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un son bölümlerine çok az kaldı. Nisan ayında büyük bekleyiş son bulacak ve son altı bölüm izleyici karşısına çıkacak. Fakat geri sayım devam ederken diziye dair çok az paylaşım yapılıyor. Ne uzun bir fragman izleyebildik, ne de yeni bölüm fotoğrafları paylaşıldı. Bu durum da izleyicilerin merakını fazlasıyla körüklüyor.

Nisan ayında Westeros’a kavuşmak için beklerken Empire Dergisi dizinin kahramanlarını kapağına taşıdı. Bu kapak kitap serisinin ismi olan A Song of Ice and Fire’ı görsele döküyor. Bir yanda buzu temsil eden Jon Snow’u öte yanda ateşi temsil eden Daenerys Targaryen’i görüyoruz. Westeros’taki dengeleri bu ikilinin belirleyeceğini hissediyoruz. Fakat tam ortalarında Ak Gezenlerin lideri olan Gece Kralı yer alıyor. Onun da her türlü planı bozacak güçte olduğu mesajı veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones 8. sezon yarattığı büyük gizemle tahmin etmeye, en ufak detayları bile incelemeye sevk ediyor. Fakat bu bekleyiş 14 Nisan tarihinde son bulacak. Bakalım son bölümler beklediğimize değecek güzellikte olacak mı?

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon tanıtımı