reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon şerefine Adidas Ultra Boost modelleri

Adidas’ın Game of Thrones temalı spor ayakkabıları için geri sayım

Adidas‘ın Game of Thrones temalı Ultra Boost modelleri yavaş yavaş son halleriyle ortaya çıkıyor. Temmuz ayında sızan serinin tasarımında ufak değişimler olmuş.

Advertisement

Game of Thrones x Adidas Ultra Boost koleksiyonu, dizinin final sezonunu şereflendirmek üzere 2019’daki çıkışı için gün saymaya başladı. Bildiğiniz gibi Game of Thrones 8. sezon ile Nisan 2019’da seriyi tamamlıyor. Adidas’ın hazırladığı modeller ise dizideki ailelerin temel özelliklerine göre şekilleniyor. Temmuz ayında tasarımı sızan modeller yavaş yavaş son halleriyle karşımıza çıkmaya başladı. Önce Targaryen ailesi için hazırlanan tasarımın ardından Lannister’lara özel olarak hazırlanmış Ultra Boost modeli de karşımızda. İlk sızıntılarla büyük farklar taşımasa da her iki modelin de daha canlı ve dikkat çekici renk tonlarında geldiği görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas, Game of Thrones temalı spor ayakkabılarla geliyor

Targaryen modeli, bağcık uçlarında House Targaryen imzası taşıyor. Siyah topuktan kırmızıya oradan da sarıya geçiş yapan ayakkabı, ejderha alevinden esinlenilmiş bir tasarıma sahip. Lannister modeli ise ailenin sembolu olan kırmızı ve altın renklerle geliyor. Adidas’ın imza çizgilerinde altın rengi tercih eden modelin gövdesinde kırmızı renk kullanılırken tabanda beyaz tercih edilmiş. 2019‘da satışa sunulacak modellerin fiyat bilgisi ise hala mevcut değil. Targaryen ve Lannister’ın yanı sıra Stark ve Ak Gezenler için de iki farklı modelin geleceği sızıntılar arasında.

İlginizi çekebilir

8. sezon tarih açıklaması