reklamı kapat

POPÜLER

rick and morty 4. sezon

Rick and Morty temalı iki yeni spor ayakkabı göründü

Rick and Morty 4. sezon için beklerken Daiadora seri ile iş birliğini duyurdu. Serinin resmi iki yeni spor ayakkabı modeli yolda.

Rick and Morty 4. sezon bölümlerinin ne zaman çıkacağı hala netleşmiş değil. Ancak son zamanların en sevilen animasyon serisinin hayranları için bambaşka bir heyecan verici haber var. Diadora, seri ile iş birliğini iki yeni spor ayakkabıyla duyuruyor. Foot Locker’s 2018 Week of Greatness kapanyasının bir parçası olan iki yeni model hayranları memnun edecek gibi görünüyor. Modellerden biri Rick’i yansıtırken diğeri Morty modeli olarak öne çıkıyor. N902 modelinden devişirilen versiyon, Morty sevenlerin almak isteyeceği model. Bej süet detay üzerine sarı, lacivert, mavi ve beyaz detayların eklendiği ayakkabı, renkli bir tasarımı yansıtıyor. Aynı zamanda Morty’nin kıyafet seçimlerinden de etkilendiği görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick modeli daha sade

B.Elite modelinin bir versiyonu olan Rick temalı ayakkabıda beyaz gövde üzerinde nane yeşili detaylar tercih edilmiş. Topuk kısmında ise Rick’in kendisi yer alıyor. Hem eğlenceli hem de daha sade bir tasarımı bu şekilde yakalamayı başarmışlar diyebiliriz. Ayakkabılar çevrim içi satışta stokları tüketmiş durumda ancak kısıtlı süre için belli başlı Foot Locker ve Footaction mağazalarında satışa sunulacak. Yine de bu modelden bir çift bulabilmek için hayli şanslı olmak gerektiğini eklyelim.

İlginizi çekebilir

Rick and Morty 4. sezon öncesi komik çekim hataları