reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty 4. sezon için Stranger Things esintili “isim fragmanı” [Video]

Rick and Morty 4. sezon bölümleri adım adım yaklaşırken, Adult Swim bir ipucu olabilmesi için bölüm isimlerini hayranlarla paylaştı.

Advertisement

Uzun, çok uzun zamandır beklediğimiz Rick and Morty 4. sezon bölmleri için artık önümüzde bir aydan da az zaman kalmışken; Adult Swim yeni bilgiler paylaşmayı uygun gördü. Bildiğiniz gibi şimdilik sebebi belli olmasa da ilk sezon iki kısıma bölünmüş durumda. Toplamda 10 bölüm olan 4. sezon 5 + 5 bölüm şeklinde izleyicilerle buluşacak. İşte yayınlanacak ilk beş bölümün ismi açıklandı. Referansları belli olan bölüm isimlerinin ise içeriğe dair pek detay vermediği Adult Swim tarafından yayınlanan isim fragmanında not düşülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon bölümlerinden ilk beşinin ismi

Bölüm isimleri şu şekilde: Edge of ToMorty: Rick Die Rickpeat, The Old Man and the Seat, One Crew Over the Crewcoo’s Morty, Claw and Hoarder: Special Ricktim’s Morty, Rattlestar Ricklactica. Edge of ToMorty: Rick Die Rickpeat, Edge of Tomorrow referansına sahip. Bu bölüm kahramanlarımız muhtemelen bol bol ölüp yeniden canlanacak. The Old Man and the Seat, ismini Ernest Hemingway’in The Old Man and the Sea kitabından alıyor. One Crew Over the Crewcoo’s Morty, Ken Kesey’nin kaleminden çıkan 1962 tarihli roman One Flew Over the Cuckoo’s Nest‘ten esinlenmiş. Kitabın ayrıca Jack Nicholson’ı başrole oturtan bir film uyarlaması da mevcut. Claw and Hoarder: Special Rictim’s Morty bölümü ise Law & Order: Special Victims Unit‘ten alıyor adını. Rattlestar Ricklactica da Battlestar Galactica referansı taşıyor. Yayınlanan fragmanda ise Stranger Things esintileri görmek mümkün. Onu da belirtelim.

Dizi, ilk beş bölümü 10 Kasım‘da izleyicilerle buluşturacak. Sezonun kalan 5 bölümünün ne zaman yayınlanacağı şimdilik hala belirsizliğini koruyor gibi görünüyor. Yayınlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.