reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon 4. bölüm yokluğunda yayınlanan kısa video

Rick and Morty 4. sezon 4. bölüm yokluğunda yayınlanan kısa video [İzle]

Rick and Morty 4. sezon 4. bölüm ne yazık ki geçtiğimiz pazar günü yayınlanmadı. Ancak Adult Swim yeni yayın tarihini hatırlatması için kısa bir video paylaştı.

Rick and Morty 4. sezon için onca zaman bekledikten sonra Adult Swim daha sezon ortasına gelmeden kısa bir ara daha verdi. Geçtiğimiz hafta yayınlanan üçüncü bölümün ardından dizinin hayranlarına yeni bölümün 1 Aralık’ta yayınlanmayacağı haberi verilmişti. Adult Swim bu mini aranın resmi sebebini açıklamasa da, bu tarihler Şükran Günü tatiliyle çakıştığı için diziye böyle bir ara verildiği düşünülüyor. Doğal olarak dün akşam yeni bölümü izleyemeyen hayranlar ise ne yazık ki bir haftalık yeni bir bekleyişle karşılaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon 4. bölüm 8 Aralık’ta

Sezona 2 haftalık kısa bir ara veren dizi, yeni bölümüyle 8 Aralık‘ta yeniden severleriyle buluşacak. Kaldığı yerden devam edecek olan yapım bölümün yokluğunda ise hayranları 1 dakikalık kısa bir video ile buluşturdu. Paul Robertson tarafından hazırlanan bu videoda uzay korsanı Morty’nin Jessica gezegenine giderken yolda Rick’ten evrilmiş bir uzay canavarıyla savaştığı görünüyor. Eğlenceli mini videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.

4. sezonun 4. bölümü ise bize ejderhaları vadediyor! Bölümün resmi kısa özeti şu şekilde: “Dostum, bunda Morty bir ejderha ediniyor! Heyecanlı bir yolculuk adamım.Fragmanında Rick’i bir ejderha avında gördüğümüz bölüm aksiyonun altını alevlendirecek gibi görünüyor. Dördüncü sezonun toplam 10 bölümden oluştuğunu hatırlatalım. Ancak Adult Swim şimdilik ilk 5 bölüm için tarih vermişti. Sonraki beş bölüm için yine kısa bir ara vermemiz gerekebilir. Şimdilik konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor.