reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty 4. sezon 5. bölüm için “sezon arası” fragmanı [İzle]

Rick and Morty 4. sezon için ara vakti geldi. 2019’un son bölümü olan 5. bölüm için geri sayımı başlatan fragman paylaşıldı.

Rick and Morty 4. sezon, 2 haftalık kısa bir aradan sonra nihayet 4. bölümü bizlerle buluşturdu. Ancak önümüzde ne yazık ki yeni bir ara daha bulunuyor. Çünkü dizi yayınlanacak 5. bölümü ile beraber sezon arasına giriş yapıyor. Bu sezon toplamda 10 bölüm yayınlanacak olan animasyon sezonu 5 + 5 olmak üzere iki parçaya bölmüştü. Fragmanı paylaşılan beşinci bölüm ise 15 Aralık‘ta hayranlarla buluşacak. Dizinin diğer yarısı içinse şimdilik resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak 2020’nin başında bölümlerin yayınlanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon arayı uzay macerasıyla yapıyor

Tabii burada küçük bir hatırlatma daha yapalım. Dizi 4. sezon arasını 15 Aralık’ta tamamladıktan sonra; ilk 5 bölüm 22 Aralık’ta Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini alacak. Yeni bölümler gelene kadar sezonu tekrar izlemek isteyenler Netflix’ten ulaşabilir. 4. sezonun kalan bölümleri için ilk tarihin ise sezon arası finalinde açıklanması beklentiler arasında. İzlemek için tüm sezonun bitmesini bekliyorsanız bu sürenin biraz uzayacağını belirtelim.

Final arası bölümü bizi amansız bir uzay macerasına götürüyor gibi görünüyor. İsmi Rattlestar Ricklactica olan bölüm adından da anlaşılacağı üzere Battlestar Galactica’ya gönderme yapıyor. Bölümün resmi özeti ise şu şekilde: “Uzayda geçen pek çok şey dostum. Yılanlar ve sivri şeyler. Bunu da izle.” Yayınlanan ilk fragmanda ise bu özeti görüyoruz aslında. Uzayda küçük bir araç sorunu yaşayan Rick ve Morty’nin tartışmasını bir uzay yılanı bölüyor. Isırılan Morty ise bir kez daha zor anlar yaşayacak gibi görünüyor. Yayınlanan ilk fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.