reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm isyanı

Hayranların Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm isyanı

Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm duyurusu bekleyen hayranlar isyanda. Super Bowl reklamı öncesi yayınlanan kısa tanıtım isyan ateşini harlıyor.

Advertisement

İlk beş bölümü bizlerle buluşturan, hatta bu beş bölümle Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini de alan Rick and Morty 4. sezon kalan beş bölüm için sessizliğini koruyor. Bildiğiniz gibi dizinin dördüncü sezonu 5 + 5 şeklinde yayınlanmak üzere iki parçaya bölünmüştü. 5. bölümü 15 Aralık 2019’da yayınlayan dizi, 22 Aralık’ta da Netflix kütüphanesinde ilk yarıyı yayınlamıştı. Daha sonra kısa süreceği belirtilen bir araya giren yapım, ocak ayını tamamlamaya yaklaştığımız şu günlerde hala sessizliğini koruyor. Super Bowl etkinliğinin yaklaşmasıyla beraber hayranlarsa sabırsızlanmış durumda. Çünkü resmi Twitter hesabından paylaşılan Rick and Morty’nin Pringles iş birlikli Super Bowl reklam tanıtımının altında hayranlar isyan bayrağını açtı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yayınlanan 6 saniyelik “tanıtımın tanıtımında” robot Morty’ler Pringles’la görünüyor. Ancak hayranların umrunda olan detay bu değil tahmin edersiniz ki. Tweet’in altı hayranların 6. bölüm istekleriyle dolup taşıyor. Resmi açıklama ise gelmiş değil. Öte yandan Super Bowl’da reklam yayınlamaya hazırlanan dizinin 4. sezonun kalanı için tarih duyurusunu bu etkinlikte yapması bekleniyor. Ocak ayında yayınlanması beklenen 4. sezon ikinci kısım bölümleri ise görünüşe göre şubat ayından önce bizlerle buluşamayacak. Super Bowl etkinliği 2 Şubat‘ta gerçekleşecek.

İlginizi çekebilir

Fantastik dizi boşluğunu dolduracak yeni Netflix dizisi