reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon 4. bölüm

Rick and Morty 4. sezon 4. bölüm için can sıkıcı gelişme [Video]

Nihayet kavuştuğumuz Rick and Morty 4. sezon bölümleri önümüzdeki hafta için araya giriyor. Yeni bölümün tarihi açıklandı.

Rick and Morty’nin 4. sezon bölümlerine kavuşmak için sabrettiğimiz onca aydan sonra sezonun iki kısma ayrıldığını öğrenmiştik. Toplamda 10 bölümden oluşması beklenen 4. sezon ilk beş bölümü yayınlayacağını açıklamış ve sonraki beş bölümle ilgili detay paylaşmamıştı. 24 Kasım’da yayınlanan 3. bölüm sonrası ise beklenmedik bir araya daha gireceğimizi öğrendik. Zira 1 Aralık’ta yayınlanması beklenen 4. sezon 4. bölüm izleyicilerle 1 Aralık’ta buluşmayacak. Üçüncü bölümün finalinden sonra yayınlanan kısa tanıtımda Adult Swim yeni bölümün iki hafta sonra izleyicilerle buluşacağını duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon 4. bölüm öncesi 2 hafta ara

Bu durumda hayranlar 8 Aralık‘ta 4. bölümü izleyebilecek. Dizinin ilk yarısı ise sezon arası finalini 15 Aralık’ta gerçekleştirecek. Dizinin kalan beş bölümü için hala bir yayın tarihi paylaşılmadığını da hatırlatalım. Yani sezon arasından sonra ne kadar bekleyeceğimiz şimdilik net değil. Neden bu şekilde ikiye bölündüğü de açıklanmayan detaylar arasında. Ancak 2020’den önce yayınlanmayacağını söyleyebiliriz.

Dördüncü bölümün isminin Claw and Hoarder: Special Ricktims Morty olduğunu hatırlatalım. Bölümün resmi özeti ise şu şekilde: “Dostum, bunda Morty bir ejderha ediniyor! Heyecanlı bir yolculuk adamım.” Rick’in kısa fragmanda “ejderha avına” çıktığını gördüğümüz bölüm, bir kez daha eğlenceli bir macerayı izleyicilerle buluşturacak gibi görünüyor. Dizinin dördüncü sezonu tamamlamadan Netflix Türkiye kütüphanesine gelmeyeceğini de hatırlatalım. Rick and Morty 4. sezon 4. bölümü için yayınlanan kısa fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.