reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty 4. sezon bekleyenlere müjde! [Video]

Uzun zamandır merakla ve heyecanla beklediğimiz haber nihayet verildi. Rick and Morty 4. sezon tarihini açıkladı.

Geldi, gelecek, geliyor derken nihayet Rick and Morty 4. sezon için Adult Swim bir tarih paylaştı. Uzun süredir Twitter hesabından gizemli videolar paylaşan seri, artık hayranları çıldırtacak noktaya getirmişti. Her tweet’in altına “4. sezon ne zaman?” diye yorum atan sayısız takipçinin sorusu nihayet bugün atılan tweet ile cevaplandı. “Kasımda. Rick and Morty kasımda dönüyor.” diyerek müjdeyi veren yapımın attığı bu tweet saniyeler içinde binlerce kez paylaşıldı. Tam tarih verilmese de Kasım 2019‘da Rick ve Morty’nin maceraları ekrana geri geliyor. Şimdilik bölüm sayısı açıklanmadı ancak diğer sezonlarda olduğu gibi 10 bölüm yayınlamasını bekliyoruz. Yaratıcılar Dan Harmon ve Justin Roiland da haberi Instagram paylaşımlarıyla kutluyor. O paylaşıma da buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon ile hikaye derinleşiyor

Bu duyuru geçmişteki dedikoduları da doğrulamış oldu. Daha önce kulislerde dizinin 2019 sonunda yeni sezonu yayınlayacağı söyleniyordu. Üçüncü sezonu 2017’de izlediğimizi de hatırlatalım. 2 yıllık büyük bir aranın ardından yapım nihayet hikayeye kaldığı yerden devam edecek. Evil Morty’i yeniden göreceğimizi düşündüğümüz dördüncü sezon, başka nasıl sürprizler yapacak merak konusu.

Dizinin Mayıs 2018’de 70 yeni bölüm siparişi verdiğini kaydedelim. Yani 4. sezon sonrası önümüzde uzun bir yolculuk bulunuyor ve bu yolculuğun onayı çoktan alındı. En azından yeniden onay stresi yaşamayacağız.

Adult Swim ise duyuruyu kendi hesabından bir video ile yaptı. Rick’in Morty’le beraber tarih müjdesini verdiği videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.