reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon

Geri sayım başlasın! Rick and Morty 4. sezon tarihini müjdeleyen fragman [İzle]

Rick and Morty 4. sezon için uzun zamandır bekliyoruz. Yeni sezondan detaylar içeren ilk fragman ise tam tarihi müjdeliyor.

Çok ama çok uzun zamandır beklediğimiz Rick and Morty 4. sezon için nihayet tam tarih açıklandı. İlk uzun fragmanını yayınlayan yeni sezon bir kez daha bizi en olmadık maceraların tam ortasına taşıyor. Rick, Morty ve Summer’ın galaksiler arası sorunlarına yeni düşmanlar ve hastalıklar ekleniyor. Mr. Poopy Butthole da bu sezondaki yerini alıyor. Bunun yanı sıra dizinin 4. sezonu beraberinde pek çok konuk oyuncuyu da getiriyor. Onlardan biri bu fragmanda çok kısa süre görünen Thor: Ragnarok yönetmeni Taika Waititi. Tek bir bölümde yer alan Waititi, uzaylı karakter Glootie’yi canlandırıyor. Waititi’nin karakteriyle ilgili detayları buradaki haberimizde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon önce 5 bölüm yayınlayacak

Kasım 2019’da yayınlanacağını geçtiğimiz dönemlerde öğrendiğimiz dördüncü sezon ise şimdi nihayet net bir tarih veriyor. Ancak dizi de iki parçaya bölünmüş gibi görünüyor. Çünkü 10 Kasım‘da dizinin ilk 5 bölümü izleyicilerle buluşacak. Sezonun ise 10 bölüm olduğu biliniyor. “Hak ettiğiniz sezonun yarısı; başa çıkabileceğimizin tamamı.” diyerek duyurulan 5 bölümün ardından sezonun kalanının ne zaman izleyicilerle buluşturulacağı ise şimdilik bilinmiyor. Hazırlanan fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.

4. sezonun ardından gelecek olan sezonların ise izleyicileri bu kadar bekletmeyeceğini belirtelim. Dizi yaratıcılarından Dan Harmon geçmişte yaptığı açıklamada “Yanılmaktan çekinmeden söyleyebilirim ki 3. ve 4. sezon arasındaki zaman dilimin bugüne kadarki en uzun ve son aramızdı. O kadar uzundu ki saçmalıktı. Ne kadar hızlı yapabiliriz bilemiyorum ancak bir daha asla bu kadar uzun bir ara olmayacak.” demiş ve izleyicileri rahatlatmıştı.