reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon bölümünde Thor: Ragnarok yönetmeni Taika Waititi rolü

Rick and Morty 4. sezon bölümünün sürpriz konuk oyuncusu [İzle]

Rick and Morty 4. sezon bölümleri için sabırsızlığımız devam ediyor. Yeni sezonda yer alan konuklardan biri de Thor: Ragnarok yönetmeni Taika Waititi.

Adult Swim, Rick and Morty 4. sezon bölümleri Kasım 2019’da yayınlanacak. Dizinin hala net yayın tarihini ne yazık ki bilmiyoruz. Ancak konuk oyunculardan bazılarını biliyoruz. Onlardan biri olan Thor: Ragnarok yönetmeni Taika Waititi, dizide uzaylı karakter Glootie’yi canlandırıyor. San Diego Comic Con’da Waititi’nin karakterinin kısa bir klibi de yayınlandı üstelik! Dört gözlü mor karakterin alnında “Uygulamamı geliştirme!” diye bir dövme yer alıyor. Bu dövmenin Rick tarafından yapıldığını da belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon bölümünde uygulama krizi

Görünen o ki yeni sezonda karakterlerimiz küçük bir uygulama krizi içinde. Morty ve Jerry, uygulamanın geliştiricilerinden olan Glootie’den uygulamayı kaldırmasını istiyor. Glootie bunu reddedince de onları ana server’a götürmesi talep ediliyor. Morty’nin sinirinin sınırlarında olduğu bu anlarda Glootie’nin olaydan kurtulmak için aklına gelen ilk çözümü bir başka uygulama oluyor. Bomba sinyali gibi korkutucu bir sinyal sesi yayan uygulama sayesinde neredeyse kaçan Glootie’yi ise Morty sonunda yakalıyor.

Jerry ise Glootie ile çalışıyor. Rick tarafından Glootie’nin uygulamasını geliştirmemesi konusunda özellikle uyarılan Jerry, belli ki bir kez daha Rick’in uyarılarını dinlememiş. Klipte arka planda Jerry’nin uygulama fikirlerini de görüyoruz. Kısa klipte bahsedilen uygulama bu mu bilemiyoruz ancak Jerry, Tinder benzeri bir uygulama üzerine fikirler üretiyor. Waititi’nin karakteri konusunda ise ne yazık ki detaylı bilgimiz yok. Comic Con’da tek bölümde yer alacağı açıklanan bu uygulama geliştirici uzaylı türünün yer aldığı kısa videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.