reklamı kapat

POPÜLER

Rick & Morty Doctor Strange

Rick & Morty 4. sezon fragmanındaki Doctor Strange şakası

Rick & Morty 4. sezon fragmanında Marvel hayranlarının gözünden kaçmayan bir Doctor Strange detayı yer alıyor. Sevilen animasyon yeni sezonunda da Marvel göndermeleri yapmaya devam edecek gibi görünüyor.

Herkesin yeni bölümlerini dört gözle beklediği Rick & Morty yakında ekranlara geri dönüyor. Dördüncü sezonun ne zaman başlayacağı kısa süre önce paylaşılan fragmanla birlikte açıklanmıştı. Kasım ayında izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz dizide ufak bir Marvel sürprizi yer alıyor. Sürpriz derken Taika Waititi’nin konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak olmasından bahsetmiyoruz. Bilmeyenler için Thor Ragnarok’un yanı sıra Thor Love and Thunder filmini de yönetecek olan Taika Waititi uzaylı bir karakter olan Glootie olarak karşımıza çıkacak. Fakat sürprizler bununla sınırlı kalmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick & Morty ve Doctor Strange

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan dördüncü sezon fragmanına baktığımızda Rick’in Doctor Strange karakteriyle dalga geçtiği anlar göze çarpıyor. Fragmanın ortasında Rick ve Morty güvenliğin olduğu bir ortamda izinsizce içeri girmeye çabalıyor. O sırada Rick üzerindeki beyaz önlüğü güvenlik görevlisinin üzerine atıyor. Ardından “Düzenbaz Doctor Strange” diyerek yoluna devam ediyor. O sırada beyaz önlüğünün üstüne atıldığı güvenlik görevlisine saldırdığını görüyoruz. Tıpkı Doctor Strange’in pelerini gibi.

Elbette bu Rick and Morty’nin ilk Marvel göndermesi değil. Eminiz ki sonuncu da olmayacak. Taika Waititi’nin konuk oyuncu olarak seriye katılmasıyla birlikte farklı göndermelerin ortaya çıkabileceğine inanıyoruz. Bakalım beklentilerimiz boşa mı çıkacak.

İlginizi çekebilir

Rick and Morty 4. sezon fragmanı