reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Güzel Galaxy Note 10 özelliği Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 8’e geldi

Samsung Galaxy Note 10 içerisinde sunulan S Pen odaklı güzel bir özellik güncelleme ile Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 8 için de aktif edildi.

Advertisement

Samsung Galaxy Note 10, Samsung Notes uygulaması üstünden çok faydalı bir özellik sunuyor. Bu özellik sayesinde kişiler el yazılarını düzenlenebilir metin haline getirebiliyor. İşte bu gerçekten çok büyük bir kolaylık sağlayan sistem, 3.1.04.16 sürümüne güncellenen Samsung Notes uygulaması ile Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 8 modellerine de geldi. Hatta güncellenen uygulamanın Galaxy Note harici cihazlarda parmak iziyle yapılan yazıları da düzenlenebilir metin haline getirdiği aktarılıyor. Ancak daha çok S Pen’e sahip Note ailesi için uygun olan özellik, normalde Android 10 temelli One UI 2.0 Beta ile kullanıma çıkacaktı. Ancak Samsung burada kullanıcıları daha fazla bekletmedi ve beğenilen Galaxy Note 10 özelliği “belirli cihazlar için belirli pazarlarda” Notes üstünden kullanıma sunuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 serisinin devamı gelmeyebilir

Evet gerçekten böyle bir ihtimal bulunuyor. Sağlam sızıntı kaymağı Evan Blass’tan gelen bilgiye göre firma yeni yılda Galaxy S ve Galaxy Note serileri arasındaki ayrımı bitirmeyi düşünüyor. Bu bağlamda Samsung’un yeni bir isimlendirmeye geçeceği de söyleniyor. Bu açıdan Galaxy S11 modelinin karşımıza Galaxy One şeklinde çıkabileceğini belirten Blass, bu bilginin doğruluğu konusunda emin konuşuyor.

İlginizi Çekebilir

Opera’ya gelen sağlam yeni güncelleme