reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 için üzen UI 2.1

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 sahiplerini sevindirecek haber

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 sahiplerini üzecek One UI 2.1 haberi tersine döndü. Kişiler bu haberden oldukça memnun olacak.

Geçtiğimiz haftalarda hatırlarsınız One UI 2.1 güncellemesi aracılığıyla Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 serisi modellere Galaxy S20‘lerin önemli özellikleri geldi. İşte bu özellikler Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 ailesi için sunulmayacak denilmişti. Çünkü telefonlar için One UI 2.1 çıkmayacak denilmişti. İşte bu durum kısa süre önce değişti ve telefonlar için One UI 2.1 çalışmalarının başladığı aktarıldı. Bu da gerçekten güzel bir haber olarak gündemde düştü. Henüz güncellemenin ne zaman geleceği bilinmiyor. Ancak kullanıcıların çok da bekleyeceği düşünülmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 için gelecek One UI 2.1 neler getiriyor?

Yeni sürümle sunulan özelliklerin ilki “Single Take” modu. Bu mod tek tuşa basıldığı zaman birden fazla fotoğraf ile video çekiyor, GIF’ler oluşturuyor ve bunların arasından en iyilerini seçerek paylaşmanıza imkan tanıyor. Bu kamera modunun yanında “Night Hyperlapse” modu da geldi. Aynı zamanda geniş ayarlar sunan “Pro Video Modu” da gelen yeni özellikler arasında yer alıyor. Telefonlar için ayrıca Galeri uygulaması için “Clean View” özelliği de getirilmiş durumda. Bu özellik etkili bir organizasyon ve gruplama sunuyor.

Ayrıca yine Galeri uygulamasına “Quick Crop” özelliği de eklendi. Bu da fotoğrafa zoom yapıp kesilmiş halini hızlıca kaydetmeye yarıyor. Hepsine ek “Music Share” özelliği de listede. Bu da kişilerin eşleşmiş Bluetooth bağlantılarını arkadaşlarıyla paylaşmasına imkan tanıyor. One UI 2.1 ile yukarıdakilere ek olarak cihazlara Screen Zoom (Temel olarak tüm içeriği büyütüyor) ayarı ve Quick Share (Cihazlar arası hızlı paylaşım) özellikleri de eklenmiş durumda.

İlgili Video