reklamı kapat

POPÜLER

Güzel hareketler; Skoda “iyilik araçları” ile Türkiye yollarında

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Skoda Türkiye’den güzel görüntüler geldi. İyilik araçları destek için sokaklara çıktı.

Koronavirüs salgınına karşı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş önlemler alındı. Bu önemlerin belki de en başında sokağa çıkma kısıtlamaları geliyor. İnsanları sokaklardan uzak tutarak salgının yayılma hızını düşürmeyi hedefleyen bu uygulama şimdilik işe yarıyor gibi gözüküyor. Ancak bu sırada sağlık sektörü kimi zaman sıkıntı zamanlar geçirebiliyor. Konu hakkında önemli bir destek projesi başlatan Skoda, ” iyilik araçları” adını verdikleri otomobilleri ile sokaklara düştü. Bu araçlar sağlık çalışanları için üretilen maskeleri gerekli yerlere ulaştırmak için lojistik desteği sağlıyor. Bir yandan ise bakımsız kalan sokak hayvanlarına yemek sağlıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skoda iyilik araçları ile lojistik destek veriyor

Yüce Auto-Skoda Genel Müdürü Zafer Başari, “Virüsün ülkemizde de görüldüğü andan itibaren fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına, halk sağlığı ve kendi sağlıkları için büyük önem taşıyan hijyen malzemelerinden maske dağıtımına da destek vermeye başladık.Bu anlamda ilk iş lojistik destek ağımızı 3D Destek Platformu ile oluşturduk. Amacımız bu ağı geliştirerek Skoda iyilik araçları ile maske üreticileri tarafından üretilen maskeleri olabildiğince hızlı şekilde sağlık kurumlarına ve sağlık çalışanlarımıza ulaştırmak” şeklinde konuştu. Diğer markalardan da bu tip girişimler görmek dileği ile..

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo