reklamı kapat

POPÜLER

LG Velvet

İşte dikkat çeken LG Velvet ile tanışacağımız tarih

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden LG‘nin merak edilen yeni model LG Velvet ile resmi olarak tüm detaylarıyla tanışacağımız tarih belli oldu.

LG’nin mobil taraftaki tasarım dönüşümünün ilk üyesi olacak LG Velvet, yapılan resmi açıklamaya göre 7 Mayıs tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Elbette dijital bir etkinlik kapsamında lanse edilecek telefon, merak edenleri çok bekletmeyecek olmasıyla sevindiriyor. Bu model ile LG daha önce de söylediğimiz üzere tasarım konusunda kendisi için önemli bir gelecek adımı atıyor. Önden ve arkadan kavisli kenarları benimseyen telefon, arkasında estetik olarak güzel duran bir çoklu kamera modülü taşıyor ve 3,5 mm kulaklık girişiyle sevindiriyor. Gücünü Snapdragon 765G işlemciden alan yani orta üst seviyeye konumlanan telefon, arkasında üçlü kamera sistemi taşıyor. Bu kamera sistemi şık şekilde konumlandırılıyor. Modelin 6,7 ya da 6,9 inç’lik bir OLED ekrana sahip olacağı ve 4.000 mAh pil taşıyacağı iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Velvet Türkiye’de de satılabilir

Ancak bunun henüz net olmadığını belirtelim. Hem tasarım hem de performans konusunda pişman etmeyecek gibi görünen telefon, çok hoş durmayan çentik ile eleştirilmesine rağmen ses getirecek gibi duruyor. Bu telefonun fiyatı ise henüz belli değil ancak konulacak etiketin düşük olması kesinlikle beklenmiyor. Modelin resmi lansman öncesinde detaylıca sızdırılacağı düşünülüyor.

İlgili Video