reklamı kapat

POPÜLER

LG Velvet

İşte karşınızda LG Velvet ve netleşen ilk teknik detayı! [Video]

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden LG, merak edilen yeni telefonu için bir video yayımladı. Bu videoda LG Velvet tasarımı ile önemli bir detayı netleşti.

Mobil tarafta işleri yoluna koymaya çalışan LG, geçtiğimiz günlerde Velvet isimli yeni akıllı telefonu için ilk çizimleri yayımlamıştı. Şimdi ise telefonun kendisi yukarıdaki video ile gözler önüne serildi. Hep söylediğimiz gibi firma LG Velvet ile tasarım konusunda kendisi için önemli bir gelecek adımı atıyor. LG’nin uzun süredir geçilmesi istenen yeni tasarımı dilini taşıyan ilk telefon olan Velvet, görebileceğiniz üzere 2020 yılında olması gerektiği gibi modern bir tasarıma sahip. Önden ve arkadan kavisli kenarları benimseyen telefon, arkasında estetik olarak güzel duran bir çoklu kamera modülü taşıyor ve 3,5 mm kulaklık girişiyle sevindiriyor. Peki bu model bir amiral gemisi mi? Bunun cevabı hayır. Çünkü videoda açık şekilde belirtildiği üzere telefon gücünü Snapdragon 765G işlemciden yer alıyor. Bu oyun performans yüksek işlemci telefonu orta üst seviyeye konumlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Velvet gerçekten önemli bir model olacak

Hem tasarım hem de performans konusunda pişman etmeyecek gibi görünen telefon, yine de selfie kamerasını bizce çok da hoş olmayan bir tasarıma sahip çentikte taşıyor. Burada neden böyle bir tercihte bulunduğu anlaşılmayan telefon, yine de oldukça merak ediliyor ve firmanın yeni amiral gemileri için heyecan yaratıyor. Bu telefonun fiyatı henüz belli değil ancak fiyatın düşük olması kesinlikle beklenmiyor.

İLGİLİ HABERLER