reklamı kapat

POPÜLER

LG akıllı telefon

LG’den yeni dönem duyurusu geldi: “Velvet”

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden LG, kısa süre önce sürpriz bir duyuru yaptı. Firma yeni dönemi Velvet ile başlatıyor. İşte detaylar;

LG, daha önce de söylediğimiz üzere akıllı telefon pazarında uzun zamandır öne çıkamıyor. Bu alanda gerçek anlamda sürekli zarar eden teknoloji devi, buna rağmen telefon pazarında kalmayı sürdürüyor. İşte burada yeni bir dönem başlıyor. Firma “Velvet” adını verdiği yeni akıllı telefonu ile tasarım konusunda kendisi için önemli bir gelecek adımı atıyor. Biliyorsunuz firmanın çıkardığı akıllı telefonların öne çıkamamasının nedenleri arasında tasarım da yer alıyor. Modellerini güzel donanımlar üzerine kuran şirket, maalesef tasarım konusunda geride kalıyor. İşte yolda olan akıllı telefon modeli Velvet ile bunun değiştirilmesi hedefleniyor. Firmanın yeni tasarımı dilinin taşıyacak ilk telefonunun henüz gerçek görselleri ortaya çıkmış değil. Ancak daha önce yayımlanana sayfadaki görseller, bizin neyin beklediğini açık şekilde gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Velvet gerçekten önemli bir model olacak

Çizimlere baktığımız zaman Velvet, 2020 yılında olması gerektiği gibi modern bir tasarıma sahip olacak. Önden ve arkadan kavisli kenarları benimseyecek telefon, şimdilik bu görseller haricinde hiçbir detay kazanmış değil. Üçlü arka kamera kullanan akıllı telefon, söylendiği kadarıyla orta üst seviyede yer alıyor. 5G desteğine sahip olacak telefonun, resmi olarak 15 Mayıs tarihinde Snapdragon 765G işlemci ile lanse edilme ihtimali bulunuyor. Model için bilgisayar ortamında hazırlanan konsept tasarımlar ise aşağıda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Xiaomi Mi 10 parçalarına ayrıldı