reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link LiteWave Switch

Uygun fiyatlı kablolu ağ genişletici: TP-Link LiteWave Switch

TP-Link, ağ çözümlerine bir yenisini ekleyen LiteWave Switch modellerini satışa sundu. Uygun fiyatlı modeller kablolu ağı genişletiyor.

Wi-Fi çözümleri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan TP-Link, kablolu ağı basit bir şekilde ve uygun bir fiyat karşılığında genişletmek isteyenler için LiteWave Switch modellerini satışa çıkardığını müjdeledi. Ağırlıklı olarak ev ve küçük ofisleri hedef alan bu ağ anahtarı ailesi 5 ve 8 girişli dört modelden oluşuyor. İhtiyaca ve bütçeye göre kullanıcılara birden fazla alternatif sunuluyor. Tak-çalıştır sistemiyle basit bir şekilde kullanılabilen bu ağ anahtarlarının fiyatları KDV dahil 16,5 dolardan başlıyor. 5 portlu modellerde 16,5 dolar ve 25 dolar fiyat alternatifleri yer alırken 8 portlu modellerde 25 dolar ve 37 dolar fiyat alternatifleri bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link LiteWave Switch modelleri daha az enerji tüketiyor

Cihazların öne çıkan özellikleri arasında kolay kullanım dışında az enerji tüketimi de bulunuyor. Böylece elektrik faturasında tasarruf yapmak isteyen kullanıcılar için de tercih sebebi oluyor. Bağlantı durumu ve kablo uzunluğuna göre güç tüketimi ayarını otomatik olarak yapan TP-Link modelleri, karbon ayakizini de minimuma indirerek ağı genişletiyor.

Tüm modellerin sunduğu bağlantı noktalarının Auto-MDI / MDIX destekli olduğu da kaydediliyor. Bu sayede kullanıcıların kablo türü konusunda endişe etmesine de gerek kalmıyor. Yönetilmeye ihtiyaç duymayan ürünleri prize takmanız yeterli. Bağlamak istediğiniz cihazı Ethernet kablosu ile Switch’e bağlayarak kullanıma başlayabilirsiniz. Söz konusu cihazların 5 portluk ve 8 portluk modellerinde, modele göre, Gigabit Ethernet girişi de yer alıyor. Böylece yüksek hızda bağlantı sağlanıyor ve büyük bant genişliği dosya aktarımını da kolaylaştırıyor. Modellerin tamamını buradan inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

HTC Vive Cosmos Türkiye’de