reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link RE190

TP-Link imzalı uygun fiyatlı Wi-Fi sinyal artırıcı

TP-Link ev ve küçük ofislerde kullanıcıların Wi-Fi sinyallerinin erişim kapasitesini artıran yeni menzil geliştiricisi RE190’ı satışa sundu.

Ağ çözümleriyle öne çıkan TP-Link, günlük hayatta gerek evimizde gerekse küçük ofislerde sıklıkla yaşanan bir soruna bütçe dostu bir çözüm getiriyor. Wi-Fi’a bağlı cihazların sayısındaki artışla beraber evin her noktasında Wi-Fi’a erişimin mecburi olduğu şu günlerde zayıf sinyal ağları için çözüm yüksek Wi-Fi hızı sunan bir menzil genişleticiden geçiyor. Firmanın “ölü bölge” sorununa çözüm sağlayan yeni menzil genişleticisi RE190‘da basit kullanımlı bir alternatif sunuyor. Prize taktığınız gibi kullanabileceğiniz bu Wi-Fi sinyal genişletici 802.11ac ve çift bant desteğiyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link çatısı altındaki en uygun AC serisi sinyal artırıcı

Geriye dönük olacak şekilde 802.11b/g/n cihazlarla da uyumluluk sunan RE190, Wi-Fi sinyallerinin ulaşamadığı noktalara yüksek performansla sinyal ulaştırıyor. Evde modem ile sinyallerin erişemediği yerler arasında orta noktalarda bir prize takarak rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün 750Mbps’ye kadar kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Çift bant desteği sayesinde Wi-Fi trafiğini de dengeleyen model daha düzenli bir bağlantı sunmayı başarıyor.

Kurulum ise yazının başında belirttiğimiz gibi hayli basit. Modem üzerindeki WPS düğmesine basıp ardından RE190 üzerinde yer alan RE düğmesine basıldığında cihazlar eşleşiyor. Daha sonra belirlediğiniz uygun noktaya sinyal artırıcıyı yerleştirmeniz yeterli oluyor. RE190 üzerindeki akıllı sinyal göstergesi, en uygun yeri bulabilmeniz için size yardımcı olmayı da ihmal etmiyor. Göstergedeki ışığın yeşil yandığı herhangi bir noktadaki prize menzil genişleticiyi takabilirsiniz. TP-Link RE190, 31 dolar fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluştu.

İlginizi çekebilir

Dikey katlanabilen Samsung Galaxy Z Flip Oscar Ödülleri’nde ortaya çıktı