reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-PB10000 powerbank

İnce gövdeli 10 bin mAh’lik güç; TP-Link TL-PB10000 Türkiye’de

TP-Link, ince gövdesiyle dikkat çeken 10.000 mAh powerbank modelini Türkiye’de satışa sundu. TL-PB10000, dikkat çekici bir alternatif oluşturuyor.

TP-Link, yüksek pil kapasiteli ancak hantal görünmeyen bir powerbank modeli arayanlar için TL-PB10000’i Türkiye’de satışa sundu. Adından da anlaşılacağı üzere 10.000 mAh kapasiteli bir pille gelen powerbank, tam dolu şarjla akıllı telefonları defalarca şarj edebiliyor. Aynı anda iki cihazı birden şarj edebileceğiniz bu model bu sayede kullanım kolaylığı da sunuyor. Cihaz TP-Link’in Akıllı Şarj teklnolojisiyle donatılmış. Bu sayede diğer cihazları daha hızlı şarj etmek mümkün oluyor. Yapılan açıklamaya göre orijinal Apple iPhone şarj cihazına göre yüzde 65 daha hızlı şarj deneyimi sunuluyor. İnce gövdesiyle öne çıkan modelin gövde kalınlığı 13,7 mm. Kalın gövdeli yüksek kapasiteli modellere kıyasla daha ince bir tasarım benimseyen modelin ağırlığının da 213 gram olduğunu kaydedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link TL-PB10000 satışa çıktı

Hızlı şarj etmekle kalmayan model aynı zamanda hızlı şarj olabiliyor. TL-PB10000, 5V/2.1A şarj desteği sayesinde tamamen boş haldeyken 4,8 saat içinde tam kapasiteye ulaşabiliyor. 5V/1A destekli modellerle kıyaslandığında şarj zamanında yarı yarıya tasarruf sağladığı belirtiliyor. Ayrıca powerbank şarj olurken bir yandan da akıllı cihazlarınızı şarj etmeye devam edebilirsiniz.

Elbette güvenli ve sağlam olması da modelin artı hanesine eklenen detaylar arasında. Hem powerbank’i hem de cihazları koruyan özelliklerle donatılan TL-PB10000 kısa devre, yüksek volt, yüksek akım, yüksek şarj, aşırı şarj boşaltımı ve aşırı ısınma başlıklarında güvenlik sertifikasına da sahip. Evrensel uyumluluk sunan powerbak’in fiyatı 18,9 dolar olarak açıklandı. Modelle ilgili tüm detaylara resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Özellikleriyle fark yaratan powerbank: Flash