reklamı kapat

POPÜLER

TP-LINK

TP-LINK’ten 15.600 mAh kapasiteli powerbank

14 Temmuz 2016

TP-LINK, yüksek pil kapasitesiyle dikkat çeken yeni powerbank’ini çok yakında Türkiye’de satışa sunuyor. Ally serisi TL-PB15600 model adına sahip olan cihaz adından da anlaşılacağı üzere 15.600 mAh kapasiteye sahip. TP-LINK’in belirttiğine göre taşınabilir şarj cihazı iPhone 6s’i 7,7 kez, Samsung Galaxy S7’yi ise 4,4 kez şarj edebiliyor.

Soğuk havalarda dahi mevcut kapasiteyi koruyan LG pil hücreleri kullanılan powerbank’te pilin ömrü daha uzun sürüyor. 15.600 mAh kapasitesi sayesinde de uzun süre şarj edilmeden kullanılabiliyor. Özellikle uzun yolculuklarda, kamplarda, doğada iken akıllı cihazların şarj sorunu için çözüm sunan TL-PB15600, güçlü pili sayesinde birden çok cihazı şarj etme yeteneğine sahip. Aynı anda iki cihazı birden şarj edebilen cihaz, hem tablet gibi yüksek kapasiteli cihazları, hem de düşük kapasiteli akıllı cihazları şarj edebiliyor. Akıllı şarj teknolojisi ve 5V/2.4A ultra hızlı şarj çıkışı sayesinde şarj süresinden de tasarruf sağlıyor.

Şarj cihazı örneğin iPhone 6S Plus’ı normal tam şarj süresi olan 250 dakika yerine 150 dakikada tam şarj edebiliyor. Cihazın boş pili ise tam olarak 5,8 saatte şarj olabiliyor. Akıllı telefonlar haricinde USB’den şarj olabilen diğer cihazlarla da uyumlu olan şarj cihazın üzerinde bir LED fener de yer alıyor. Yaz aylarında Türkiye’de satışa sunulacak olan cihazın satış fiyatı ise 35 dolar.

YORUMLAR