reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

TP-Link’ten kredi kartı büyüklüğünde iki yeni powerbank

TP-Link, ince tasarıma sahip ve rahat taşınan iki yeni powerbank modelini satışa sunuyor. Ürünlerden biri 6000 mAh, diğeri ise 3000 mAh pil kapasitesine sahip.

TP-Link yeni powerbankleriyle karşımızda

Yeni powerbank modellerinden ilki 6000 mAh pil kapasitesine sahip olan TL-PBB6000. Bu cihaz kredi kartı büyüklüğünde ve ince bir yapıya (10.8 mm) sahip. Bu sayede kolayca elde ve cepte taşınabiliyor. 5V/2.4A çıkış gücü sayesinde yüzde 65 daha hızlı şarj edebiliyor. Şarj süresinden yüzde 40 tasarruf sağlayan ürün, iPhone 6s Plus’ı 150 dakikada tamamen şarj edebiliyor. Powerbank’ın yeniden şarj olma süresi de kısa. Cihaz boşken iki buçuk saatte tam kapasite şarj olabiliyor. Bu da cihazı kısa sürede yeniden hizmet verir duruma getiriyor.

TP-Link’in satışa sunacağı Elit serisi diğer yeni powerbank olan TL-PBB3000 ise adından da anlaşılacağı gibi 3000 mAh pil kapasitesine sahip. 5V/1.5A çıkışa sahip olan ürün, gelişmiş şarj özelliği sayesinde yüzde 50 daha hızlı şarj edebiliyor. Diğer modele göre biraz daha ince olan (7.9 mm) powerbank, her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu yeni model taşınabilir şarj cihazları telefonların yanı sıra powerbank’lar, tablet gibi büyük pilli cihazlardan ince pilli cihazlara kadar pek çok cihazı şarj edebilen evrensel şarj cihazı niteliğine sahip. iOS, Android, Windows destekli akıllı cihazlar ile USB’den şarj edebilen diğer birçok cihaz ile uyumlu. Altın renkli, metal görünümlü kaplamaya sahip olan powerbank’lar, Aralık ayı sonunda Türkiye’de satışa sunulacak. 6000 mAh kapasiteli cihazın satış fiyatı 17 dolar, 3000 mAh kapasiteli olanın fiyatı ise 13 dolar olacak.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm