reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-PB10000

TP-Link’ten akıllı şarj özellikli yeni powerbank

TP-Link, uzun aradan sonra yeni bir powerbank modelini satışa sunacağını duyurdu. TL-PB10000 model powerbank, ince gövdeli ve rahatlıkla her yere taşınabiliyor.

Siyah, şık bir kasaya sahip olan powerbank’ta Li-Polimer pil kullanılıyor. 10.000 mAh kapasiteye sahip olan powerbank, tam dolu iken akıllı telefonları birkaç kez şarj edebiliyor. İnce gövdesi sayesinde telefonla birlikte ele rahat sığabilen TL-PB10000, iPhone 8’i 4, Samsung Galaxy S9’u 2.4, iPad mini 4’ü ise 1.4 kez şarj edebilme kapasitesine sahip.

Aynı anda iki cihazı birden şarj edebilen TP-Link’in yeni powerbank’ında, 2.1A güç çıkışına sahip iki adet akıllı şarj yuvası bulunuyor. TP-Link’in Akıllı Şarj teknolojisi sayesinde cihazları daha hızlı şarj edebilen ürün, örneğin orijinal Apple iPhone şarj cihazına göre yüzde 65 daha hızlı şarj yapabiliyor. Her iki şarj yuvası büyük ve küçük pilli cihazlara uygun gücü sağlayacak şekilde tasarlanmış. Bu sayede farklı cihazları güvenle şarj edebiliyor.

Kendisi de hızlı şarj olabilen TL-PB10000, 5V/2.1A şarj desteği sayesinde tamamen boş haldeyken 4.8 saat içinde tam kapasiteye ulaşabiliyor. 5V/1A destekli modellere göre şarj zamanında yarı yarıya tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda kendi şarj olurken taşınabilir cihazları da şarj edebiliyor.

TP-Link’in diğer powerbank modellerinde olduğu gibi bu powerbank da sertifikalı birçok güvenlik özelliğine sahip. Bu sayede hem powerbank hem de şarj ettiği cihazlar korunuyor. Kısa devre, yüksek volt, yüksek akım, yüksek şarj, aşırı şarj boşaltımı ve aşırı ısınma konularında güvenlik sertifikasına sahip olan powerbank ‘güvenilir güç’ sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link TL-PB10000’nin satış fiyatı ne kadar?

iOS, Android ve Windows gibi cihazlarla uyumlu olan cihaz önümüzdeki ay 109 TL’den satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm