reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. sezon

Umutlarınızı bir kenara bırakın; Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. sezon için tarih verildi [Video]

Netflix, Talihsiz Serüvenler Dizisi ile harikalar yaratmaya devam ediyor. Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. sezon tarihi açıklandı.

Netflix orijinalleri arasındaki en başarılı işlerden biri olan Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. sezon bölümleriyle seriye nokta koymaya hazırlanıyor. Baudelaire yetimlerinin hikayesini bitirecek olan dizinin 3. sezon fragmanı ise yayın tarihini müjdeliyor. “En kötüsünü sona sakladık” sloganıyla karşımıza çıkan dizi bizi çok daha karanlık, talihsiz ve mutsuz bir sezonun beklediğini müjdeliyor. Lemony Snicket ve Kont Olaf’ın yer aldığı fragman üçüncü sezonda VFD’nin anlamını da açıklamaya hazırlanıyor. Bu sezon ise geçtiğimiz sezonlara kıyasla daha çok bölümle karşılaşmamız olası.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. sezon yayın tarihi

Bildiğiniz gibi dizi aynı isimli 13 kitaplık bir seriden uyarlanıyor. Her kitaba 2 bölüm ayıran dizi ilk iki sezonda da bizi 8’er bölümle karşılamıştı. Yani her sezona 4 kitap düşecek şekilde 8 kitabı geride bıraktık. Ancak elimizde hala 5 kitap daha bulunuyor. Bu sebeple bu sezon muhtemelen 10 bölüm olarak izleyicilerle buluşacak. Baudelaire yetimlerinin tüm talihsizliklere rağmen Kont Olaf’tan kurtulmaya çalışması ve bu sırada geçmişlerindeki gizemi de yavaş yavaş keşfetmeye başlamalarına devam edeceğimiz dizi yetimler için “fazla umutlanmamayı” öğütlemeyi ihmal etmiyor. Türkçe alt yazılı fragmanını haberin üzerinden izleyebileceğiniz dizinin yayın tarihi ise 1 Ocak 2019 olarak açıklandı. Yeni yıla bir sürü talihsiz olay ve umutsuz çabalarla başlıyoruz anlayacağınız.