reklamı kapat

POPÜLER

kont olaf -Netflix

Talihsiz Serüvenler Dizisi 2. sezon fragmanı yayın tarihini müjdeliyor [Video]

Tadı damağımızda kalan Talihsiz Serüvenler Dizisi 2. sezon fragmanıyla nihayet karşımızda. Bu pek vahim hikayenin yeni sezonuna gerçekten hazır mısınız?

Ocak 2017’de 8 bölümlük ilk sezonuyla Netflix’teki yerini alan Talihsiz Serüvenler Dizisi, “Uyarlama öyle yapılmaz böyle yapılır” tadında izlemeye doyamadığımız bir sezonu bizlerle buluşturmuştu. Baudelaire kardeşlerin sizi kahırlardan kahırlara sürükleyen, “Bu çocuklar hiç gün yüzü görmeyecek mi?” diye sorduran hikayesinde ikinci perdenin tam sırası. Yeni yılda bize bir sürpriz getiren Netflix, Talihsiz Serüvenler Dizisi 2. sezon fragmanıyla hem özlediğimiz diziyi hatırlatıyor hem de yayın tarihini veriyor.

Kont Olaf’tan sevgilerle

Kısa fragmanın açılışını ise pek bir sevdiğimiz Kont Olaf yapıyor. Baudelaire kardeşlerin mirasına göz diken Kont Olaf, mirası ele geçirmek ve kardeşlerden kurtulmak için elinden geleni ardına koymuyor. İlk sezonda ailelerini trajik bir şekilde kaybeden kardeşlerin Kont Olaf velayetindeki maceralarını izlemiştik. İlk 4 kitabı 8 bölüme yayan Netflix, muhtemelen yeni sezonda da bizleri diğer 4 kitapla buluşturacaktır. Yine 8 bölüm olmasını beklediğimiz ikinci sezonda kardeşlerin maceraları kaldığı yerden devam edecek. Toplamda 13 kitaptan oluşan serinin ise 3 sezonda tamamlanacağı düşünülüyor. Talihsiz Serüvenler Dizisi 2. sezon ise beklediğimizden de erken geliyor. Ajandanızı ayarlayın ve 30 Mart‘a bir plan koymayın deriz. Zira bu pek bir acıklı, bir o kadar da karamsar hikayeyi izlemek isteyeceksiniz.

Neil Patrick Harris’in başrolünü üstlendiği dizinin 2. sezon fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. Netflix Türkiye henüz altyazılı fragmanı paylaşmadığı için haberi Türkçe fragmanla daha sonra güncelleyeceğimizi belirtelim.

Güncellendi: Habere Türkçe altyazılı fragman eklendi.

Video