reklamı kapat

POPÜLER

Talihsiz Serüvenler Dizisi ilk fragmanına kavuştu [Video]

2004’te sinemaya uyarlanan Talihsiz Serüvenler Dizisi‘nin televizyon adaptasyonu için çok, ama çok bekledik. Nihayet, Violet, Klaus ve Sunny’nin başına gelen birbirinden talihsiz ve üzücü olayın Netflix adaptasyonu sonunda ilk fragmanına kavuştu.

Lemony Snicket‘in (Daniel Handler) kimsenin okumasını istemediği bu hikayeyi kaleme almasıyla başlayan bu bir dizi talihsizlik, üç küçük kardeşin yaşadığı trajik olaylardan besleniyor. Dördüncü duvarı yıkıp geçen Lemony Snicket karakteriyle açılışı yapan kısa fragman da bizi tıpkı kitaptaki gibi uyarıyor: “Siz Netflix’in hatasına düşmeyin ve bu uğursuz hikaye henüz çekileden görmezden gelip bu uğursuzluktan kaçının.” Ya da siz en iyisi Snicket’i dinlemeyin ve bu uğursuz diziyi kaçırmayın çünkü oldukça etkileyici bir seri bizi bekliyor gibi.

2004 yılındaki adaptasyonda Baudelaire kardeşlerin mirasında “gözü” olan ana kötümüz Count Olaf‘ı Jim Carrey canlandırıyordu. Dizide bu rolü Neil Patrick Harris üstleniyor ve daha önce yayınlanan set fotoğraflarından gördüğümüz kadarıyla bu işi mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyor. 13 Ocak 2017‘de tüm bölümleri Netflix’te yayınlanacak olan dizinin ilk fragmanına haberin girişinden ulaşabilirsiniz.