reklamı kapat

POPÜLER

Talihsiz Serüvenler Dizisi yeni tanıtımıyla karşımızda [Video]

Aynı isimli kitap serisinden uyarlanan Talihsiz Serüvenler Dizisi ocak ayında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix‘in heyecan uyandıran bu projesi için seyircileri uyaran bir tanıtım paylaşıldı.

Daniel Handler‘ın kaleme aldığı Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events aslen 13 kitap süren bir seri olmasıyla dikkat çekmişti. Ardından başrolünde Jim Carrey‘nin yer aldığı bir filmle beyaz perdeye aktarılmıştı. Ancak hikayenin devamı sinemada gelmemişti. Aradan geçen bunca zamanın ardından aynı öyküyü Netflix‘in ekrana taşıyacağı belli oldu.

Merakla beklenen yapımda Neil Patrick Harris, Malina Weissman, Louis Hynes, K. Todd Freeman, Patrick Warburton, Joan Cusack ve Aasif Mandvi gibi isimler rol alıyor. Burada Violet, Klaus ve Sunny isimli üç kardeş anne – babalarını bir trafik kazasında kaybediyor. Akrabaları Kont Olaf yeni vasileri oluyor ancak bu adamın aslen onlarla ilgilenmek gibi bir derdi yok. Kılık değiştirme konusunda usta olan Olaf onlara ailelerinden kalan serveti ele geçirmek istiyor. Daha yeni öksüz kalmış bu üç zeki çocuk da bir çıkış yolu bulmaya çabalıyor.

Talihsiz Serüvenler Dizisi‘nin birinci sezonu 13 Ocak 2017‘de Netflix’te olacak. Diziden paylaşılan son tanıtımı Türkçe altyazılı şekilde haberin başlangıcında bulabilirsiniz.