reklamı kapat

POPÜLER

Talihsiz Serüvenler Dizisi’nin yeni fragmanında Neil Patrick Harris boy gösteriyor [Video]

Geçtiğimiz aylarda küçük bir tanıtım fragmanıyla ağzımıza bir parmak bal çalan Tahlihsiz Serüvenler Dizisi’nden yeni fragman geldi. Büyük bir heyecanla beklediğimiz dizinin yeni fragmanı Neil Patrick Harris‘in Kont Olaf’ını gösteriyor.

Her ne kadar 2004 yapımı sinema uyarlamasıyla hayatımıza daha önce girmiş olsa da Talihsiz Serüvenler Dizisi‘nin Netflix uyarlamasını duyduğumuzda oldukça heyecanlanmıştık. Bir ay önce yayınlanan tanıtım fragmanında ise Baudelaire yetimlerini ve Harris’in Kont Olaf‘ını görememiş olsak da ortaya çıkacak işe dair umutlarımız en üst noktadaydı. Yeni fragmanla görüyoruz ki kitap adeta canlanıp hayat bulmuş.

Lemony Snicket‘in (Daniel Handler) anlattığı bu üzücü, korkunç ve ürkütücü hikayede yetim kalan Baudelaire kardeşler Kont Olaf’ın gözetimine verilir. Soğuk kanlı bir katil ve kılık değiştirme ustası olan Olaf’ın tek derdi ise bu kardeşlerin servetini ele geçirmekten başka bir şey değildir. Ebeveynlerinin gizemli ölümünü çözmeye çalışan Baudelaire kardeşler aynı zamanda Kont Olaf’ın hain planlarını da bertaraf etmek zorunda kalır.

13 kitaptan oluşan bu uğursuz seriyi hala okumadıysanız Lemony Snicket’in okumamanız için yaptığı tüm uyarılara rağmen hemen başlamanızı tavsiye ederiz. Zira geri sayımına başladığımız Talihsiz Serüvenler Dizisi 13 Ocak 2017‘de Netflix’te yayınlanacak. Dizinin Türkçe altyazılı fragmanına haberin üstünden ulaşabilirsiniz.