reklamı kapat

POPÜLER

Neil Patrick Harris’li Talihsiz Serüvenler Dizisi’nden yeni fragman [Video]

Online seç – izle platformu Netflix başarılı projelerle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Mecranın yeni dizileri arasında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Talihsiz Serüvenler Dizisi de yer alıyor. Başrolünde Neil Patrick Harris‘i izleyeceğimiz yapımdan yeni bir fragman paylaşıldı.

Tam ismi Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events olan hikaye aslen bir kitap serisi olarak okuyucuların karşısına çıkmıştı. 13 kitap boyunca devam eden seri daha sonra beyaz perdeye aktarıldı. Sevilen hikayenin başrolünde Jim Carrey yer almıştı ancak bu kadro ile sadece bir film çekildi.

Talihsiz Serüvenler Dizisi’ne son olarak Netflix el attı. Bu sevilen hikayeyi başarılı oyuncularla birlikte dizi haline getireceklerini duyurdular. Kont Olaf karakterine bu sefer Neil Patrick Harris hayat veriyor. Ona Malina Weissman, Louis Hynes, K. Todd Freeman, Patrick Warburton, Joan Cusack ve Aasif Mandvi gibi isimler eşlik ediyor. Burada Violet, Klaus ve Sunny isimli üç kardeş anne – babalarının yangında ölmesiyle öksüz kalıyor. Akrabaları olan Kont Olaf onların yeni vasisi oluyor. Kılık değiştirme konusunda usta olan bu adamın çocuklara yeni bir yuva sunmak gibi bir niyeti yok. Aksine onlara ailelerinden kalan serveti ele geçirmek istiyor. Böylece üç kardeşin mücadelesi başlıyor.

Talihsiz Serüvenler Dizisi ilk sezonuyla 13 Ocak 2017‘de Netflix’te olacak. Dizinin yeni fragmanını Türkçe altyazılı şekilde haberin başlangıcında bulabilirsiniz.

a-series-of-unfortunate-events

YORUMLAR