reklamı kapat

POPÜLER

Selfie tutkunlarının yanından ayırmayacağı drone [Video]

Kameraya sahip drone’ların tamamında video haricinde fotoğraf çekme özelliği de bulunuyor ve havadan etkileyici selfie’ler çekilebiliyor. Ancak tek amacınız selfie çekmekse bir drone’a binlerce dolar vermek pek mantıklı bir yol değil. Tek amacı selfie çekmek olan AirSelfie ise selfie tutkunlarına nispeten uygun fiyatlı bir teklif sunuyor. 

Selfie çubuğunun bir adım ötesi olarak düşünebileceğimiz AirSelfie, 8 adet fotoğraf çekebiliyor ve kısa süreliğine video kaydı yapıyor. 260 mAh piliyle sadece 3 dakika boyunca havada durabilen drone ile selfie çekmek için elinizi çabuk tutsanız iyi olur. 20 metre yüksekliğe kadar çıkabilen drone’un kamerası ise 5 megapiksel çözünürlük sunuyor.

94,4 x 67,3 x 10,6 mm boyutundaki drone, cepte bile rahatlıkla taşınıyor ve powerbank aracılığıyla yaklaşık 20 kereye kadar hızlı yeniden şarj edilebiliyor. Kickstarter’da istediği başarıyı toplayıp üretim aşamasına geçmeyi başaran drone’un 2017’nin başlarında 249 dolara satılacağı belirtiliyor.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Selfie tutkunlarının yanından ayırmayacağı drone [Video]” için bir cevap

  1. Tool Band dedi ki:

    Sadece 3 dk havada kalabilen, 5 mplik kıytırık bi kamerası olan ve dışardaki rüzgarlı havaya dayanabilmesi hiç de olası görünmeyen şu dandik şeye kim 250 dolar(bizim ülkemize gelirse 1000 lirayı bulacaktır fiyatı) verir anlam veremiyorum…