reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-PB20000

TP-Link cephesinden 20 bin mAh’lik powerbank modeli

TP-Link, mobil cihazlar için sunduğu çözümlere bir yenisini ekliyor. TL-PB20000 modeli, şarj derdini ortadan kaldırıyor.

Gelişmiş ağ ürünleriyle adından söz ettiren TP-Link, mobil cihazlar için sunduğu çözümlerle de öne çıkıyor. Başta akıllı telefonlar olmak üzere mobil cihazların pil kapasitesi her ne kadar artırılmış olsa da gün içinde powerbank’lere ihtiyaç duyabiliyoruz. TP-Link’in yeni ürünü TL-PB20000 bu sorunu yüksek pil kapasitesiyle çözüyor. Bunu da olabildiğinde kompakt bir gövdeyle yapıyor. Tam 20 bin mAh kapasiteli olan powerbank, 2.1A’ya kadar adaptif güç çıkışı sağlayan 2 yüksek hızlı şarj portuna sahip. TP-Link’in Akıllı Şarj teknolojisinden güç alan bu çıkış portları farklı ürünleri tanıyabiliyor ve bu ürünlere uygun gücü sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link TL-PB20000 turbo şarj hızı sunuyor

Akıllı telefon ve tabletlerinizle kullanabileceğiniz cihazın 5V / 2.1A şarj hızını desteklediğini kaydedilirken; boştan tam kapasiteye hızla iyileşebildiği ve 5V / 1A’yı destekleyen modeller gibi zamandan tasarruf edebildiği belirtiliyor. Harici pil modelini şarj ederken cihazlarınızı da şarj etmeye devam edebileceğinizi ekleyelim. Evrensel uyumluluk sunan cihazda aşırı voltaj koruması da bulunuyor. Kısa devre, aşırı ısınma, aşırı şarj ve aşırı deşarj korumaları da yine powerbank’in özellikleri arasında yer alıyor. Modelin ağırlığının 376 gram olduğunu da belirtelim. Modelin Türkiye fiyatı 31,50 dolar olarak açıklandı.

İlginizi çekebilir

Özellikleriyle fark yaratan powerbank: Flash